صرافی کیان انگلستان

صرافی کیان انگلستان مجموعه‌ای از افراد مجرب و متخصص است که در زمینه‌ی نقل و انتقالات مالی در سطح بین المللی فعالیت می‌کنند. ما به عنوان اولین فینتک ایرانی در اروپا با فراهم کردن شیوه‌های امن و آسان انتقال پول و انجام تراکنش‌ها با بالاترین سرعت به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کنیم. خدمات جدید در حوزه‌ی تبادلات مالی را با ما تجربه کنید. برای آشنایی بیشتر با خدمات ما صفحه‌ی خدمات ارزی صرافی کیان را مشاهده کنید.

FCA چیست؟

FCA مخفف عبارت Financial Conduct Authority به معنای ناظر امور مالی، یک مرجع نظارتی در انگلستان است که تحت نظر وزارت خزانه داری و پارلمان بریتانیا فعالیت می‌کند. این نهاد مالی بر فعالیت کلیه‌ی شرکت‌های حوزه‌ها‌ی مختلف مالی نظارت می‌کند.

از افتخارات صرافی کیان که باعث اعتماد هر چه بیشتر مشتریان به ما شده است این است که این صرافی زیر نظر اتحادیه اروپا و سازمان رفتار مالی انگلستان فعالیت می‌کند.

مجوزهای ما

تمام فعالیت‌های صرافی کیان زیر نظر اتحادیه‌ی اروپا و سازمان رفتار مالی انگلستان FCA انجام می‌شود. تراکنش‌های ما به صورت قانونی و از حساب‌های حقوقی، رسمی و رجیستر شده انجام می‌گیرد تا امنیت حواله‌ و حساب‌های شما از هر جهت تامین شود.

آدرس صرافی

صرافی کیان انگلستان در کشور انگلستان مشغول به فعالیت است.

راه های ارتباطی با ما

تیم ما

تیم صرافی کیان، از جوانان متخصص و مبتکر تشکیل شده است. کار گروهی، خلاقیت، برطرف کردن نیاز مشتری و افزایش هر چه بیشتر سرعت، برخی از ارزش‌های تیم ما است. هدف ما بهترین بودن در عرصه‌ی نقل و انتقالات مالی، در سطح بین المللی است.

شماره تماس واتسپ

برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار صرافی و تخفیف‌های ویژه عضو خبرنامه‌ی ما شوید.
با تشکر. ایمیل شما ثبت شد.
برای ثبت ایمیل شما مشکلی پیش آمده است، لطفا دوباره تلاش کنید.