درباره ما

صرافی کیان مجموعه‌ای از افراد مجرب و متخصص است که در زمینه‌ی نقل و انتقالات مالی در سطح بین المللی فعالیت می‌کنند. ما به عنوان اولین فینتک ایرانی در اروپا و کانادا با فراهم کردن شیوه‌های امن و آسان انتقال پول و انجام تراکنش‌ها با بالاترین سرعت به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کنیم. خدمات جدید در حوزه‌ی تبادلات مالی را با ما تجربه کنید. برای آشنایی بیشتر با خدمات ما صفحه‌ی خدمات ارزی صرافی کیان را مشاهده کنید.

ارزش‌های ما

در حال حاضر صرافی کیان در شعبه‌های فعالی در انگلستان و کانادا آماده‌ی خدمت‌رسانی به شماست.

تعهدات ما به شما مشتریان عزیز و وفادار، همچون همیشه سرعت در انتقال وجه، امنیت حساب و تضمین قیمت‌هاست. آرامش و امنیت خاطر شما در انتقال وجه یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های ما در صرافی کیان است.

مجوزهای ما

FCA مخفف عبارت Financial Conduct Authority به معنای ناظر امور مالی، یک مرجع نظارتی در انگلستان است که تحت نظر وزارت خزانه داری و پارلمان بریتانیا فعالیت می‌کند. این نهاد مالی بر فعالیت کلیه‌ی شرکت‌های حوزه‌ها‌ی مختلف مالی نظارت می‌کند.

از افتخارات صرافی کیان که باعث اعتماد هر چه بیشتر مشتریان به ما شده است این است که این صرافی زیر نظر اتحادیه اروپا و سازمان رفتار مالی انگلستان همچنین مرکز تحلیل تراکنش‌های مالی و گزارشات کاناد فعالیت می‌کند. تراکنش‌های ما به صورت قانونی و از حساب‌های حقوقی، رسمی و رجیستر شده انجام می‌گیرد تا امنیت حواله‌ و حساب‌های شما از هر جهت تأمین شود.

تیم ما

تیم صرافی کیان، از جوانان متخصص و مبتکر تشکیل شده است. کار گروهی، خلاقیت، برطرف کردن نیاز مشتری و افزایش هر چه بیشتر سرعت، برخی از ارزش‌های تیم ما است. هدف ما بهترین بودن در عرصه‌ی نقل و انتقالات مالی، در سطح بین المللی است.

صرافی کیان شعبه انگلستان

صرافی کیان شعبه انگلستان در شهر لندن واقع در خیابان

161, Ballards Lane, London, N3 1LJ

همه روزه (به غیر از روز های تعطیل) از ساعت 9 الی 17 خدمت رسان شما هم وطنان عزیز می‌باشد. تمامی خدمات صرافی کیان هم به صورت حضوری و هم به شکل مجازی و از طریق واتس‌اپ نیز پیگیری و انجام می شود. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه خدمات ارزی صرافی کیان از سایر خدمات ما مطلع شوید.

سایر مجوز های صرافی کیان

سیاست‌های اقتصادی کانادا یک فرصت برای پیشرفت است، اما این سیاست‌ها همیشه یک تهدید جدی هم محسوب می‌شود. در نتیجة سیاست‌های اقتصاد بازار آزاد، امکان رشد و گسترش فعالیت‌های ناسالم اقتصادی مثل پول‌شویی، حمایت مالی از تروریسم و کلاهبرداری افزایش می‌یابد. کشورهای جهان در چنین شرایطی، نهادها و سازوکارهایی پیش‌بینی می‌کنند که از چنین اتفاقاتی جلوگیری به عمل آورند یا در صورت وقوع، آن‌ها را کشف کنند. در کانادا FINTRAC مسئول چنین کاری‌ست و بر نهادهای مالی مثل بانک‌ها و صرافی‌ها نظارت می‌کند.

داشتن مجوز از FINTRAC، مهم‌ترین خصوصیت یک صرافی‌ست که باید به آن توجه کنید. صرافی‌هایی که چنین مجوزی دارند، این اطمینان را به شما می‌دهند که نقل و انتقالات ارزی شما از حساب‌های قانونی انجام می‌شود و شما را درگیر جرائمی مانند پول‌شویی نمی‌کند.

صرافی کیان شعبه کانادا

صرافی کیان شعبه کانادا در شهر تورنتو واقع در خیابان

7378 Yonge St #22b, Thornhill, ON L4J 8J1

همه روزه (به غیر از روز های تعطیل) از ساعت 9 الی 17 خدمت رسان شما هم وطنان عزیز می باشد. تمامی خدمات صرافی کیان هم به صورت حضوری و هم به شکل مجازی و از طریق واتس‌اپ نیز پیگیری و انجام می شود.

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.
برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.
شماره تماس های واتسپ

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.

برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.

شماره تماس های واتسپ

عضویت در خبرنامه

برای اطلاع از آخرین اخبار صرافی و تخفیف‌های ویژه عضو خبرنامه‌ی ما شوید.
با تشکر. ایمیل شما ثبت شد.
برای ثبت ایمیل شما مشکلی پیش آمده است، لطفا دوباره تلاش کنید.