نقد کردن درآمد ارزی

سقف میزان نقد شوندگی

بدون محدودیت در حجم

مدت زمان انجام درخواست

یک ساعت پس از تایید درخواست

کارمزد نقد کردن درآمد ارزی

بدون دریافت کارمزد

در کمترین زمان ممکن به کمک صرافی کیان درآمد ارزی خود را نقد کنید

نقد کردن درآمد دلاری

در سایت‌های خارجی فریلنسری مشغول به کار هستید و می‌خواهید درآمد خود را دریافت کنید؟ بسیاری از سایت‌های مجاز و معروف فریلنسری درآمد کاربران خود را از راه‌های قانونی از جمله پی پال و یا حساب بانکی به کاربران خود پرداخت می‌کنند. با توجه به مشکلات ایرانیان در داشتن حساب پی پال و حساب بانکی، نقد کردن درآمد دلاری پس از دریافت آن از کارفرما مشکل خواهد بود. برای دریافت درآمد ارزی شما می‌توانید از خدمات پی پال صرافی کیان استفاده کنید و یا انجام این خدمات را به طور کامل به صرافی کیان بسپارید. صرافی کیان در سریع‌ترین زمان ممکن درآمد شما را از تمام سایت‌های فریلنسری دریافت و به حساب بانکی شما در ایران و یا حساب ارز دیجیتال شما واریز می‌کند.

دریافت درآمد دلاری در ایران

سایت‌های زیادی هستند که به صورت پروژه‌ای شما می‌توانید با آن‌ها همکاری کنید و به صورت دلاری کسب درآمد کنید. از جمله معروف‌ترین سایت‌های کسب درآمد فریلنسری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شما برای نقد کردن درآمد خود حاصل از انجام پروژه‌ها باید با صرافی‌های مجاز به نقد کردن درآمد دلاری همکاری کنید و یا یکی از اعضای خانواده شما در خارج از کشور درامد دلاری شما را دریافت کند و از طریق صرافی کیان برای شما به ایران ارسال کند. برای دریافت خدمات ارزی کافیست با ما تماس بگیرید.

چطور درآمد دلاری را دریافت کنیم؟

برای دریافت درآمد ارزی، کافیست فرم انتهای این صفحه را تکمیل کنید و یا در صورت تمایل به انجام خدمات نقد کردن درآمد دلاری، می‌توانید با کارشناسان مالی صرافی کیان از طریق واتس‌اپ در تماس باشید.

صرافی کیان درآمد ارزی چه سایت‌هایی را نقد می‌کند؟

صرافی کیان خدمات نقد کردن درآمد ارزی از تمام سایت‌های خارجی را برای شما انجام می‌دهد و درآمد شما را به هر ارزی که نیاز داشته باشید برای شما تبدیل و سپس به حساب شما ارسال می‌کند.

آیا صرافی کیان درآمد یوتیوب را هم نقد می‌کند؟

صرافی کیان نقد کردن درآمد یوتیوب را به صورت تخصصی برای مشتریان خود بدون دریافت کارمزد انجام می‌دهد. همچنین شما می‌توانید درآمد حاصل از سایر سایت‌ها را نیز از طریق صرافی کیان در حساب بانکی خود در ایران دریافت کنید.

کانال تلگرام
شما می توانید برای دریافت نرخ روز ارز، عضو کانال تلگرام صرافی کیان شوید.

فرم درخواست نقد کردن درآمد ارزی

درخواست شما با موفقیت ارسال شد، کارشناسان مالی صرافی کیان در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند. برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.
خطای سرور!!! برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.