خدمات انتقال پول صرافی کیان

با گسترش روند مهاجرت ایرانیان به سایر کشورها، از جمله مهم‌ترین مشکلاتی که ایرانیان با آن مواجه هستند، انتقال پول به خارج از کشور است. در این شرایط، راه‌های بسیاری برای انتقال پول بین دو کشور به شما پیشنهاد می‌شود، اما آیا همه‌ی آنها ایمن و مطمئن هستند؟

اگر به دنبال بهترین راه برای ارسال پول به کشورهای دیگر مثل کانادا، انگلستان، امارات و غیره هستید، بدون شک خدماتی راحت، کم هزینه و ایمن می‌خواهید. اما کدام را انتخاب کنیم؟

در مورد خدمات انتقال پول، گزینه‌های زیادی از جمله صرافی‌ها و بانک‌های بزرگ وجود دارد. صرافی کیان با بستر بانکی مناسب و از طریق حساب‌های رسمی و رجیستر شده، خدمات انتقال پول و حواله ارزی به خارج از کشور را از طریق روش‌های کاملا امن و قانونی انجام می‌دهد.

انتقال پول برای خرید خانه

انتقال پول برای خرید ملک به خارج از کشور شامل چندین مرحله مهم است. باید توجه داشته باشید که مقررات و الزامات می‌تواند بین کشورها متفاوت باشد. به همین دلیل است که ما مراحل دقیقی را برای کمک به درک بهتر فرآیند ایجاد کردیم.

زمانی که می‌خواهید انتقال پول برای خرید ملک در کشور دیگر انجام دهید، همیشه ایده خوبی است که با افراد حرفه‌ای مشورت کنید.  مشاوران املاک، وکلا یا مشاوران مالی که در معاملات ملکی بین المللی تخصص دارند، می‌توانند بر اساس شرایط منحصر به فرد شما و کشوری که قصد خرید ملک را دارید، راهنمایی‌های خاصی به شما ارائه دهند.

صرافی کیان در زمینه سرمایه‌گذاری و خرید ملک در خارج از ایران، خدمات مشاوره‌ای رایگان به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

انتقال پول جهت سرمایه گذاری

معمولاً مبالغی که جهت سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی ارسال می‌شود، مبالغ بزرگی هستند. انتقال مبالغ بزرگ از جمله خدماتی است که بسیاری از صرافی‌های معتبر نمی‌توانند انجام دهند و اغلب این پول‌ها به چند بخش تقسیم و ارسال می‌کنند. این شرایط در اتحادیه اروپا و دیگر کشورها ممکن است مشکوک به پول‌شویی به حساب‌آید و ممکن است مشکلاتی را برای شما به همراه داشته باشد. صرافی کیان با افتخار اعلام می‌کند که به عنوان اولین صرافی معتبر ایرانی، خدمات انتقال پول‌های بزرگ را در یک تراکنش و به صورت کاملاً قانونی و رسمی به حساب مقصد مورد نظر شما ارسال می‌کند.

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.
برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.
شماره تماس های واتسپ

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.

برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.

شماره تماس های واتسپ

خرید و فروش نقدی پوند

انگلستان از جمله کشورهایی است که با سخت‌گیری برخی مقررات، به ایرانیان ویزا و اقامت می‌دهد. دریافت پوند به صورت نقدی برای ایرانیان مقیم انگلستان بسیار حائز اهمیت است. صرافی کیان دارای شعبه حضوری و فعال در لندن است، به این ترتیب مشتریان عزیز می‌توانند با مراجعه به صرافی کیان و یا از طریق صفحه حواله پوند، خدمات خرید و فروش نقدی پوند را به راحتی و با کم‌ترین نرخ کارمزد تجربه کنند.

خرید و فروش نقدی دلار کانادا

کشور کانادا مقصد بسیاری از ایرانیان برای مهاجرت می‌باشد. صرافی کیان شعبه حضوری و فعال در تورنتو دارد که مشتریان عزیز می‌توانند با مراجعه به صرافی خدماتی از جمله خرید و فروش نقدی دلار کانادا را به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کنند. صرافی کیان همواره بهترین نرخ را برای خرید و فروش نقدی دلار کانادا به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه حواله دلار کانادا خدمات حواله دریافت کنید

نقد کردن درآمد ارزی

نقد کردن درآمد ارزی یکی از نیازهای ضروری برای متخصصان ایرانی است که در وب‌سایت‌ها و کسب‌وکارهای خارجی فعالیت و کسب درآمد می‌کنند. دریافت درآمد حاصل از فعالیت در کسب‌وکارهای خارجی همواره یکی از چالش‌های معمول برای ایرانیان بوده است.

بسیاری از ایرانیان که در پلتفرم‌های خارجی و وب‌سایت‌های خارجی کسب درآمد می‌کنند، در فرآیند نقد کردن درآمد خود با مشکلات بانکی مواجه می‌شوند. صرافی کیان به شما کمک می‌کند تا با کم‌ترین کارمزد، درآمد خود را از پلتفرم‌های فریلنسری مانند freelancer.com و upwork.com و همچنین از درآمدزایی در وب‌سایت‌هایی از جمله youtube.com به راحتی نقد کرده و با خدمات ارسال پول به ایران پول خود را به حساب بانکی‌تان در ایران واریز کنید.

خدمات پرداخت ارزی با صرافی کیان

تقریبا در هیچ پلتفرم خارجی امکان پرداخت ارزی خدمات مورد نیاز خود به کمک کارت‌های عابربانک‌هایمان وجود ندارد. صرافی کیان با راهکار‌های نوین و روش‌های پرداختی کاملا امن و قانونی پرداخت‌های ایرانیان در پلتفرم‌ها موسسات و سایت‌های خارجی را در کم‌ترین زمان ممکن انجام و به مشتری نتیجه را گزارش می‌دهد. گاهی دانشجویان برای ثبت مدارک خود در سایت‌های خارجی و یا برای ثبت مقالات خود در سایت‌های خارجی نیاز به پرداخت مبلغی هرچند ناچیز را دارند، که به دلیل مشکلات مختلف امکان پرداخت برای ایرانیان وجود ندارد. صرافی کیان به کمک شما هموطنان عزیز آمده است تا این مشکلات پرداختی را برای شما حل کند.

پرداخت ارزی در سایت‌های خارجی

مشکلات مختلف در کشور‌ها و با توجه به قوانین و مقررات هر کشور امکان پرداخت خدمات مختلف در سایت‌های خارجی وجود ندارد. با این حال، متخصصان همیشه به دنبال راه‌هایی برای حل این مسائل و ارتقاء دسترسی مردم به خدمات می‌گردند. صرافی کیان نیز در زمینه پرداخت‌ها در وب‌سایت‌های خارجی و سهولت‌بخشی در فرآیند خرید از فروشگاه‌های معتبر جهانی به ایرانیان خدمات ارائه می‌دهد. این اقدام به معنای این است که هیچ مانعی برای ارتباط ما با جامعه جهانی و انجام معاملات بین‌المللی وجود نخواهد داشت.

کانال تلگرام

شما می توانید برای دریافت نرخ روز ارز، عضو کانال تلگرام صرافی کیان شوید.