حواله ارزی

حواله ارزی

حواله ارزی یک روش پرکاربرد برای انتقال پول از یک کشور به کشور دیگر است. افرادی که نیاز به دریافت پول از دیگر کشورها دارند، از خدمات حواله ارزی بهره می‌برند. در این فرآیند، یک شخص یا صرافی در کشور مبدا پول مورد نظر را واریز می‌کند، و سپس شما می‌توانید از طریق یک بانک یا صرافی در کشور مقصد پول را دریافت کنید.

به دلیل محدودیت‌های موجود در بانک‌های ایرانی، معمولاً امکان انتقال مستقیم پول به خارج از ایران وجود ندارد. به همین دلیل،انتقال پول از روش ارسال حواله ارزی به کار می‌رود و افراد معمولاً به صرافی‌ها مراجعه می‌کنند تا این خدمات را دریافت کنند. صرافی کیان نیز با استفاده از حساب‌های رسمی و ثبت‌شده در بانک‌های خارجی مانند انگلستان و کانادا، انتقال پول به سراسر جهان را با سرعت و امنیت به شما ارائه می‌دهد.

انواع حواله ارزی

حواله ارزی به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شود:

 1. حواله ارزی وارده: حواله ارزی وارده زمانی اتفاق می‌افتد که شخصی از خارج از کشور پول را برای شما ارسال می‌کند. در این نوع حواله، شما به عنوان گیرنده می‌توانید پس از تایید مشخصات خود، مبلغ حواله را از طریق صرافی دریافت کنید.
 2. حواله ارزی صادره: حواله ارزی صادره زمانی رخ می‌دهد که شما به عنوان فرد فرستنده می‌خواهید پول را به یک شخص دیگر در خارج از کشور ارسال کنید. در این صورت، با مراجعه به یک صرافی و تکمیل اطلاعات مربوط به گیرنده مانند شماره حساب بانکی و کشور مقصد حواله و همچنین انتخاب نوع ارز حواله مبلغ مورد نظر را به حساب مقصد ارسال می‌کنید.

مشاهده سایر خدمات ارزی صرافی کیان

انواع روش‌های انتقال پول بین دو کشور از لحاظ سرعت

روش‌های مختلفی برای ارسال حواله بین دو کشور وجود دارد که این روش‌ها بسته به میزان کارمزد، سرعت، و مبلغ انتقال ممکن است متفاوت باشند:

 1. حواله ارزی سوئیفت: سوئیفت یکی از سریع‌ترین روش‌های انتقال پول بین دو کشور است. در حواله ارزی سوئیفت یا همان حواله ارزی مستقیم، شما می‌توانید ارز مورد نظر خود را به بیش از 150 ارز رایج جهان تبدیل کنید و پس از تایید تراکنش، ارز مورد نظر شما به حساب مقصد در مدت زمانی حدود 2 تا 3 روز کاری واریز می‌شود. اطلاعات دقیق‌تر درباره این روش را می‌توانید در صفحات مربوط به سوئیفت بیابید.
 2. انتقال EFT: EFT یا انتقال پول الکترونیک یک روش نوین در ارسال پول به دیگر کشور‌ها است. این روش را می‌توان سریع‌ترین روش انتقال پول بین دو کشور در نظر گرفت، در روش انتقال پول EFT پول به صورت آنی و در لحظه به حساب مقصد منتقل می‌شود.
 3. دایرکت ترنسفر: یکی از سریع‌ترین روش‌های انتقال پول، دایرکت ترنسفر است، که حداقل 1 روز و حداکثر 3 روز کاری زمان می‌برد. این روش فقط در ارسال پول به کانادا کارایی دارد.

ارسال پول به انگلستان

انگلستان به عنوان مقصد بسیاری از ایرانیان برای مهاجرت است. این کشور به مهاجران ویزا و اقامت را به راحتی ارائه نمی‌دهد، علاوه براین ارسال پول به بانک‌های انگلستان همواره یکی از مشکلات ایرانیان بوده. صرافی کیان با ارائه خدمات نوین و قانونی این مشکل را برای شما حل می‌کند. ما امنیت و قانونی بودن انتقال پول به بانک‌های انگلستان را تضمین می‌کنیم. ارسال پول به انگلستان از طریق صرافی کیان به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. شما می‌توانید در صفحه حواله پوند انگلیس تمامی روش‌ها، شرایط و قوانین مرتبط با انتقال پول به انگلستان را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید برای ثبت درخواست حواله پوند انگلیس با کارشناسان فروش صرافی کیان ارتباط برقرار کنید.

ارسال پول به کانادا

با افزایش تعداد مهاجرین به کانادا، نیاز به انتقال پول به این کشور نیز افزایش یافته است. از اساسی‌ترین مشکلات افراد ارسال پول به صورت مستقیم و قانونی به بانک‌های کانادا است. صرافی کیان با ارائه خدمات مطمئن و قانونی به شما کمک می‌کند تا به راحتی و بدون هیچ مشکلی وجوه خود را به کانادا ارسال کنید. صرافی کیان به شما این امکان را می‌دهد که مبالغ مورد نظر خود را به هر نوع ارزی به صرافی بفرستید و با انتخاب نوع ارز مورد نظر، حواله خود را به کانادا ارسال کنید. در صرافی کیان، خرید حواله دلار کانادا با بهترین نرخ روز انجام می‌شود و در صورتی که قیمتی مناسب‌تر از ما در دیگر صرافی‌ها مشاهده کنید، ما با نرخ پایین‌تر حواله دلار کانادا را برای شما ارسال خواهیم کرد.

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.
برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.
شماره تماس های واتسپ

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.

برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.

شماره تماس های واتسپ

ارسال پول به سوئیس

صرافی کیان خدمات ارسال پول به سوئیس را با استفاده از روش‌های مختلف و از مناطق مختلف جهان ارائه می‌دهد. ما به شما این امکان را می‌دهیم تا به راحتی و با سرعت بالا پول خود را به سوئیس ارسال کنید، بدون هیچ مشکلی. اگر نیاز به ارسال پول به سوئیس دارید، با صرافی کیان تماس بگیرید تا اطلاعات کامل‌تری در مورد روش‌ها و شرایط ارسال پول به سوئیس دریافت کنید. حواله ارزی یکی از روش‌های ارسال پول به سوئیس است. برای مشاهده اطلاعات بیش‌تر در مورد حواله فرانک سوئیس به این صفحه مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ارسال پول به استرالیا

صرافی کیان ارسال پول به استرالیا و ارسال پول از استرالیا به ایران را با روش‌های مختلف و از سراسر جهان انجام می‌دهد. ما به شما این امکان را می‌دهیم تا به راحتی و با سرعت بالا پول خود را به استرالیا ارسال کنید. اگر نیاز به ارسال پول به استرالیا یا ارسال پول از استرالیا به ایران دارید، با صرافی کیان تماس بگیرید. حواله ارزی یکی از روش‌های ارسال پول به استرالیا است، که شما می‌توانید اطلاعات بیشتر در مورد شرایط دریافت حواله دلار استرالیا، قوانین ارسال پول به استرالیا و دریافت پول از استرالیا را در این صفحه مطالعه کنید. صرافی کیان امنیت حساب شما در نقل و انتقالات پول را تضمین می‌کند.

مراحل ارسال حواله ارزی

 • اطلاع از قیمت خرید و فروش ارز از طریق وبسایت، کانال تلگرام و پیج اینستاگرام ما
 • نهایی کردن قیمت روی خط
 • جهت خرید ارزی از مشتری ← ارسال عکس از آیدی شخص واریز کننده در واتسپ (در صورتی که واریز کننده شرکت است، ارائه‌ی عکس از آیدی کارت صاحب کمپانی)
 • جهت فروش ارزی به مشتری ← ارسال عکس از آیدی شخص دریافت کننده در واتسپ (در صورتی که حواله شرکتی است، لازم است اطلاعات شرکت در واتسپ ارسال شود)
 • بررسی موارد ارسالی توسط گروه compliance صرافی
 • ارسال فیش واریز ریالی / رسید حواله به مشتری

مدارک لازم برای خرید و ارسال حواله ارزی

 1. تصویر کارت هویتی فرد ارسال کننده/گیرنده (کارت هویتی: پاسپورت، گواهینامه، کارت اقامت و یا هر کارت شناسایی معتبر، قابل ارائه است.)
 2. انتخاب نوع ارز حواله
 3. تعیین مبلغ حواله
 4. تایید نرخ ارز حواله
 • تمامی مراحل انتقال حواله ارزی از طریق واتس‌اپ و یا مراجعه حضوری به شعب صرافی پیگیری و انجام می‌شود

ارسال پول به اروپا

قوانین بانکداری در اروپا کمی با سایر کشورها متفاوت است. صرافی کیان با مجوز رسمی از اتحادیه اروپا تمامی نقل و انتقالات پول به اروپا و دریافت پول از اروپا در سراسر دنیا را برای کاربران خود فراهم کرده است، تا مشتریان ما به راحتی و با آسودگی کامل امکان ارسال پول به اروپا را داشته باشند. حواله ارزی یکی از روش‌های ارسال پول به اروپا است. صرافی کیان از راه‌های مختلفی با توجه به نیاز مشتری عملیات ارسال پول را انجام می‌دهد. سایر روش‌های ارسال پول به اروپا در صفحه حواله یورو مطالعه کنید.

ارسال پول به آمریکا

ارسال پول به ایالات متحده آمریکا از ایران و دریافت پول از آمریکا در ایران یکی از مشکلات اساسی مهاجران، تاجران، و محصلان ایرانی این کشور می باشد. بسیاری از افراد برای ارسال پول و سرمایه گذاری در آمریکا نیاز به مشاوره دارند که صرافی کیان کاملاً به صورت رسمی و قانونی و با امنیت کامل تمام وجوه مورد نیاز شما را بدون هیچ محدودیتی به این کشور ارسال می کند. حواله ارزی دلار یکی از روش‌های انتقال پول به این کشور است. شما می‌توانید اطلاعات بیش‌تر در مورد انتقال پول به آمریکا را در صفحه حواله دلار آمریکا مطالعه کنید.

کانال تلگرام

شما می توانید برای دریافت نرخ روز ارز، عضو کانال تلگرام صرافی کیان شوید.

ارسال پول به نیوزلند

ارسال پول به خارج از ایران برای اکثر افراد کار بسیار دشواری هست، به ویژه در مبالغ زیاد ارسال پول اصلا کار راحتی نخواهد بود و در بانکداری سراسر دنیا مبالغ بزرگ کاملا رصد می‌شود و منبع پول باید کاملا قانونی باشد. صرافی کیان ارسال پول به نیوزلند و دریافت پول از نیوزلند را با روش‌های کاملا قانونی و با امنیت کامل برای مشتریان خود انجام ‌می‌دهد. حواله ارزی یکی از روش‌های ارسال پول به نیوزلند است، برای کسب اطلاعات بیش‌تر درمورد سایر روش‌های ارسال پول به نیوزلند به صفحه حواله دلار نیوزلند مراجعه کنید.

ارسال پول به ژاپن

کشور ژاپن با توجه به شرایط ویژه و صنایع تولیدی که دارد، بسیار مورد توجه تاجران ایرانی قرار می‌گیرد. در این شرایط برای انجام مبادلات و خرید و فروش اجناس نیاز به ارسال پول به ژاپن دارید. ارسال پول به ژاپن با توجه به قوانین و مقررات دو کشور مشکلات خاص خود را دارد. صرافی کیان خدمات ارسال پول به ژاپن را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. حواله ارزی یکی از روش‌های ارسال پول به ژاپن است. برای کسب اطلاعات بیش‌تر در مورد شرایط و قوانین ارسال حواله ین ژاپن به ژاپن به این صفحه مراجعه کنید و یا با کارشناسان صرافی کیان ارتباط برقرار کنید.

صرافی کیان با داشتن بستر بانکی مناسب و از طرق حساب‌های رسمی و رجیستر شده هیچ محدودیتی در ارسال پول به سایر کشور‌ها ندارد. شما می‌تواید مبالغ مورد نیاز خود را از سراسر دنیا به حساب مقصد مورد نظر خود بدون هیچ محدودیت و با امنیت کامل ارسال کنید.

مدت زمان ارسال حواله ارزی با توجه به نوع حواله شما و مبلغ حواله ارزی متفاوت خواهد بود. در صرافی کیان، برخی از حواله‌های ارزی به صورت آنی و در لحظه ارسال می‌شوند، در حالی که برخی دیگر ممکن است تا 3 روز کاری زمان ببرد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد مدت زمان ارسال حواله، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تمامی خدمات صرافی کیان در کانادا بدون دریافت هیچ کارمزدی انجام می‌شود. در خدمات شعبه انگلستان نیز مبالغ کم‌تر از 1000 پوند شامل 10 پوند کارمزد است و مبالغ بیش‌تر از 1000 پوند بدون کارمزد ارسال می‌شود.

فرم درخواست حواله

درخواست شما با موفقیت ارسال شد، کارشناسان مالی صرافی کیان در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند. برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.
خطای سرور!!! برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.