انتقال مبالغ زیاد پول به خارج کشور

سقف مبلغ قابل انتقال

بدون محدودیت در انتقال

مدت زمان ارسال مبالغ بالا

1 تا 3 روز کاری

کارمزد ارسال پول در حجم زیاد

متفاوت با توجه به روش ارسال و مبلغ حواله

ارسال پول به صرافی

کارتخوان عضو شبکه شتاب
واریز به حساب

انتقال مبالغ بالای 200 میلیون تومان به صرافی

کاملا قانونی و رسمی
در یک تراکنش

امنیت ارسال پول در حجم بالا

دارای مجوز از نهاد‌های نظارتی
ارائه نامه رسمی منبع پول

ارسال مبالغ زیاد پول در کمترین زمان و در یک تراکنش، به هر جای دنیا

ارسال پول برای خرید خانه

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات هنگام خرید خانه در کشور‌های خارجی ارسال پول به خارج از کشور برای خرید خانه است. اگر قصد خرید خانه به عنوان مثال در انگلستان و یا کانادا را داشته باشید قطعا می‌دانید که برای خرید خانه نیاز به ارسال حجم زیادی از پول است. صرافی‌های زیادی ارسال مبالغ بالا را با روش‌هایی مثل ارسال چند مرحله ای پول به خارج کشور انجام می‌دهند که این کار در اتحادیه اروپا غیرقانونی است و ریسک بلوکه شدن پول را به همراه دارد.

ارسال پول به خارج کشور در حجم زیاد

صرافی کیان با مجوز از بانک مرکزی و اتحادیه اروپا و همچنین مجوز از Fintrac کانادا مجوز رسمی انتقال پول در حجم زیاد به خارج از ایران را دارد. شما می‌توانید تمامی وجوه مورد نیاز خود برای خرید خانه و یا سرمایه گذاری بدون دردسر و با دریافت اطلاعات مورد نیاز به صرافی کیان ارسال کنید و بدون هیچ مشکل امنیتی در حساب خود در خارج کشور دریافت کنید، و یا در مواردی همچون خرید خانه به حساب وکیل خود و یا فروشنده خانه در خارج از ایران ارسال کنید. صرافی کیان ارسال مبالغ بالا به خارج از کشور را بدون هیچ دردسر و مشکل امنیتی و پولشویی به راحتی برای شما انجام می‌دهد.

ارسال پول زیاد به خارج کشور برای سرمایه گذاری

اگر قصد سرمایه گذاری در خارج کشور در پروژه‌های عمرانی و … را دارید، نگران انتقال پول به خارج کشور نباشید! صرافی کیان انتقال مبالغ بالا را برای شما در سریع‌ترین زمان ممکن، به صورت یک جا و در یک تراکنش و بدون مشکلات امنیتی انجام می‌دهد.

ارسال پول برای خرید خانه در انگلستان

صرافی کیان با داشتن مشاورین مجرب و متخصص به صورت رایگان و بدون دریافت هزینه تمام مشکلات شما هنگام خرید خانه در انگلستان را رفع می‌کند. اگر نیاز به مشاوره خرید خانه در انگلستان دارید نیز می‌توانید به صرافی کیان مراجعه کنید و از مشاورین ما در این بخش استفاده کنید.

ارسال پول برای خرید خانه در کانادا

قصد خرید خانه در کانادا را دارید؟ برای ارسال پول به کانادا به مشکل برخوردید؟ رفع تمامی این مشکلات را به صرافی کیان بسپارید، ما به شما مشاوره رایگان در زمینه خرید خانه در کانادا ارائه می‌دهیم و پول خرید خانه در کانادا را برای شما از ایران به کانادا ارسال می‌کنیم.

کانال تلگرام
شما می توانید برای دریافت نرخ روز ارز، عضو کانال تلگرام صرافی کیان شوید.
تضمین امنیت حساب شما

 دریافت یا پرداخت پول در حجم زیاد از حساب‌های ناشناس جز رفتارهای پر خطر مالی و از جرائم پولشویی و تخلفات مالی در سراسر جهان است. انجام تمامی حواله‌های خود از حساب‌های رسمی و رجیستر شده را به ما بسپارید. ما امنیت پول و حساب شما را تضمین می‌کنیم.

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.
برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.
شماره تماس های واتسپ

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.

برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.

شماره تماس های واتسپ

فرم درخواست ارسال پول در حجم زیاد

درخواست شما با موفقیت ارسال شد، کارشناسان مالی صرافی کیان در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند. برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.
خطای سرور!!! برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.