حواله پوند

خدمات صرافی کیان شعبه انگلستان

خرید حواله پوند

72200تومان
  • خرید حواله پوند بانکی
  • انجام حواله بین 1 تا 3 روز کاری

فروش حواله پوند

76000تومان
  • فروش حواله پوند بانکی
  • انجام حواله بین 1 تا 3 روز کاری

حواله پوند

سقف مبلغ قابل انتقال

بدون محدودیت در انتقال

مدت زمان ارسال حواله پوند انگلستان

1 تا 3 روز کاری

کارمزد ارسال حواله پوند انگلستان

مبالغ بیشتر از 1000 پوند شامل 10 پوند کارمزد

ارسال پول به صرافی

کارتخوان عضو شبکه شتاب
واریز به حساب

انتقال مبالغ بالای 200 میلیون تومان به صرافی

کاملا قانونی و رسمی
در یک تراکنش

امنیت ارسال حواله پوند

دارای مجوز از نهاد‌های نظارتی
ارائه نامه رسمی

قیمت روز حواله پوند

خرید حواله پوند

72500تومان
  • خرید حواله پوند بانکی
  • انجام حواله بین 1 تا 3 روز کاری

فروش حواله پوند

77500تومان
  • فروش حواله پوند بانکی
  • انجام حواله بین 1 تا 3 روز کاری

یک راه بدون دردسر برای انتقال پول بین ایران و انگلستان استتفاده از حواله بانکی است. ایرانیان بسیاری در انگلستان مقیم هستند که با توجه به شرایط زندگی و بنابه دلایل گوناگون نیاز به دریافت پول از ایران و یا ارسال پول از انگلستان به ایران دارند. غالبا ارسال پول از انگلستان به ایران و یا دریافت پول از ایران در انگلستان به کمک حواله پوند انجام می‌شود. صرافی کیان خدمات ارسال حواله پوند انگلیس از ایران به انگلستان و یا دریافت حواله پوند انگلیس از ایران در انگلستان را به راحتی و بدون دغدغه برای شما انجام می‌دهد. در صرافی کیان ارسال حواله پوند انگلیس به سراسر دنیا به راحتی و در چارچوب قوانین بین‌المللی برای شما انجام می‌شود. برای مشاهده نرخ روز ارز می‌توانید از این صفحه دیدن فرمایید و جهت دریافت حواله پوند با کارشناسان فروش صرافی کیان ارتباط برقرار کنید. در صورتی که تمایل به ارسال پول به ایران دارید می‌توانید درخواست خود را به صرافی کیان ارسال کنید و در کم‌ترین زمان ممکن به ایران پول ارسال کنید.

حواله پوند انگلیس

مهاجرت‌های تحصیلی و کاری به انگلستان در چند سال اخیر به شدت افزایش یافته است، که این امر منجر به افزایش فرایند ارسال پول به انگلستان شده است. خانواده‌ها برای تامین هزینه‌های تحصیل و اقامت فرزندان خود در انگلستان به ارسال حواله پوند انگلیس به این کشور نیاز دارند. همچنین برخی افراد به عنوان تاجران در کشورهای خارجی، از جمله انگلستان، فعالیت می‌کنند و مقداری از درآمد خود را به خانواده‌های خود در ایران از طریق حواله پوند انگلیس ارسال می‌کنند. ارسال حواله پوند انگلستان به ایران و تبدیل آن به ریال از طریق صرافی کیان به راحتی امکان‌پذیر است. صرافی کیان تضمین می‌کند که این تراکنش‌ها در امنیت کامل و با استفاده از حساب‌های بانکی رجیستر شده انجام شود. تمامی این فعالیت‌ها در چارچوب قانون انجام می‌شود و به صورت رسمی ثبت شده‌اند که مشتریان ما می‌توانند درصورت نیاز به ارائه مدرک به ارگان ها و نهاد‌های دولتی برای تایید منبع پول از صرافی کیان نامه رسمی دریافت کنند تا منبع پول تایید شود.

در کمترین زمان ممکن به کمک صرافی کیان حواله پوند ارسال کنید

 حواله ارزی صرافی کیان

خرید حواله پوند انگلستان در لندن

مشتریان صرافی کیان می‌توانند با مراجعه به شعبه حضوری صرافی کیان در انگلستان، تمامی خدمات ارزی و انتقال پول از طریق صرافی را به راحتی و با اطمینان دریافت کنند. این شعبه حضوری در لندن فعالیت دارد و با مجوز رسمی از اتحادیه اروپا خدمات ارزی و انتقال پول را به مشتریان ارائه می‌دهد. مشتریان می‌توانند با مراجعه به شعبه صرافی کیان حواله پوند انگلیس خود را دریافت و یا ارسال کنند و از خدمات ارزی متنوع صرافی کیان بهره‌مند شوند. آدرس صرافی کیان در انگلستان:

149 & 161, Ballards Lane, London, N3 1LJ

کانال تلگرام
شما می توانید برای دریافت نرخ روز ارز، عضو کانال تلگرام صرافی کیان شوید.

مدارک لازم حواله پوند

مدارک لازم برای ارسال حواله پوند انگلیس: کارت هویتی؛ شامل هر کارت هویتی تایید شده مثل گواهینامه، کارت اقامت، پاسپورت و …، مبلغ مورد نیاز، کشور مقصد حواله

مدت زمان ارسال حواله پوند

با توجه به روش ارسال و کارمزد ، زمانی که یک حواله پوند انگلیس به مقصد ارسال می‌شود متفاوت است. در صرافی کیان، حواله‌های بانکی عموماً بین یک تا 3 روز کاری زمان می‌برد تا به مقصد برسد.

سقف مبلغ حواله پوند

صرافی کیان برای ارسال حواله پوند انگلستان به سراسر دنیا هیچ محدودیتی در سقف مبلغ قابل انتقال تعیین نکرده و مشتریان می‌توانند حواله پوند با هر مبلغی را به سراسر جهان ارسال کنند.

ارسال پول به انگلستان برای خرید خانه

صرافی کیان، به عنوان یکی از صرافی‌های معتبر و با تجربه، در جدیدترین خدمات خود به مشتریان، خدمات مشاوره و خرید خانه در انگلستان را ارائه می‌دهد. بسیاری از افراد برای خرید خانه در انگلستان به ارسال پول از ایران به انگلستان نیاز دارند، و به علت مبالغ قابل توجهی که برای خرید خانه در انگلستان نیاز است، انتقال پول به انگلستان ممکن است چالش‌برانگیز باشد. بسیاری از صرافی‌ها انتقال پول‌های بزرگ به کشورهای دیگر را با تراکنش‌های کوچک‌تر انجام می‌دهند، که این روش ممکن است باعث افزایش هزینه و همچنین ایجاد مشکلاتی همچون پولشویی شود. با خدمات صرافی کیان، انتقال پول به انگلستان برای خرید خانه در یک تراکنش و به صورت یکجا برای مشتریان ما انجام می‌شود. این روش به مشتریان اطمینان می‌دهد که تمام معاملات به صورت قانونی و رسمی صورت می‌گیرد. علاوه بر این، صرافی کیان به مشتریان خود مشاوره در خصوص خرید خانه در انگلستان نیز ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه (ارسال پول برای خرید خانه) در وب‌سایت صرافی کیان اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

ارسال پول به انگلستان برای سرمایه گذاری

بسیاری از هموطنان ما برای سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی نیاز به ارسال پول به کشور مقصد مورد نظر خود دارند. سرمایه‌گذاری در انگلستان یکی از پرسودترین تجارت‌ها در چند سال اخیر بوده است. اقتصاد انگلستان روز به روز شکوفاتر می‌شود و در این شرایط، انتخاب یک شرکت مناسب برای سرمایه‌گذاری در این کشور بسیار سودآور خواهد بود. در فرایند ارسال پول جهت سرمایه‌گذاری در اروپا، منابع مالی شما کاملاً نظارت می‌شوند تا از پولشویی و جرایم مالی جلوگیری شود. انتقال پول به انگلستان برای سرمایه‌گذاری باید توسط حساب‌های رسمی و رجیستر شده انجام شود تا هیچ مشکل مالی برای ارسال‌کننده و دریافت‌کننده پول به وجود نیاید. صرافی کیان انتقال پول به انگلستان برای سرمایه‌گذاری را به صورت رسمی و قانونی به کمک حواله پوند انگلیس برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

تمامی مراحل ارسال حواله پوند انگلستان از طریق واتس‌اپ و یا مراجعه حضوری به شعب صرافی کیان پیگیری و انجام می‌شود

روش‌های انتقال پول به انگلستان

انتقال پول به انگلستان علاوه بر حواله پوند انگلیس از روش‌ها و راه‌های مختلف دیگری نیز انجام می‌شود، از جمله پی‌پال، وسترن یونیون، سوئیفت و… هرکدام از این روش‌ها با توجه به شرایط و قوانین کشورها مزایا و معایب خاص خود را دارند که در ادامه به بررسی هرکدام می‌پردازیم.

ارسال پول به انگلستان به کمک پی‌پال یکی از ساده‌ترین و در عین حال سریع‌ترین روش‌ها برای انتقال پول به انگلستان می‌باشد. با این حال، استفاده از خدمات پی‌پال برای ارسال پول به انگلستان مزایا و معایبی دارد. با توجه به قوانین بین‌المللی و تحریم‌ها، ایرانیان اجازه استفاده از پی‌پال را ندارند، بنابراین ارسال پول به انگلستان به کمک پی‌پال از ایران امکان‌پذیر نمی‌باشد. از مزایا پی‌پال می‌توان به گستردگی خدمات این شرکت اشاره کرد. با استفاده از پی‌پال، شما می‌توانید خریدهای اینترنتی خود را پرداخت کنید و علاوه بر این، پی‌پال در بسیاری از فروشگاه‌ها خدمات پرداخت را به مشتریان ارائه می‌دهد.

سوئیفت را می‌توان یکی از سریع‌ترین پلتفرم‌های انتقال پول در نظر گرفت. با این حال، باز هم کاربران ایرانی امکان احراز هویت و استفاده از خدمات شرکت سوئیفت را ندارند. سوئیفت ارز مورد نظر شما را به بیش از 200 ارز زنده در جهان تبدیل می‌کند و عملیات ارسال پول را در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما انجام می‌دهد. ارسال پول به انگلستان به کمک حواله سوئیفت بین 1 تا 3 روز کاری زمان‌بر است.

وسترن یونیون، مانند دیگر پلتفرم‌های پرداخت، خدمات ویژه‌ای به کاربرانش ارائه می‌دهد. این شرکت خدمات پرداختی، خدمات انتقال پول به سراسر جهان را برای مشتریان خود فراهم کرده است. علاوه بر این، وسترن یونیون امکان ارسال و دریافت نقدی پول را نیز به مشتریان ارائه می‌دهد، بنابراین شما می‌توانید وجوه نقدی خود را به راحتی به این شرکت ارائه دهید تا وسترن یونیون پول را برای شما ارسال کند. از معایب وسترن یونیون می‌توان به کارمزدهای بالا و همچنین محدودیت در مقدار پول قابل انتقال اشاره کرد. کاربران ایرانی امکان احراز هویت و استفاده از وسترن یونیون ندارند.

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.
برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.
شماره تماس های واتسپ

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.

برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.

شماره تماس های واتسپ

درخواست حواله پوند

درخواست شما با موفقیت ارسال شد، کارشناسان مالی صرافی کیان در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند. برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.
خطای سرور!!! برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.