خرید و فروش پوند استرلینگ در انگلستان

صرافی کیان بهترین قیمت خرید و فروش پوند در انگلستان را به شما پیشنهاد می‌دهد. درصورتی که قیمتی پایین تر از  قیمت پوند استرلینگ صرافی کیان پیدا کردید ما با همان قیمت پایین تر خرید و فروش پوند کاغذی و حواله پوند را برای شما انجام می‌دهیم. قیمت خرید و فروش پوند نقدی در جدول روبرو قابل مشاهده است، برای مشاهده قیمت سایر ارز ها به صفحه نرخ روز ارز مراجعه کنید.

  • بهترین قیمت برای خرید پوند در کشور انگلستان
  • سرعت بالا در نقل و انتقال مالی
  • امنیت بالا و واریز پول شما از مجاری کاملا قانونی

قیمت خرید اسکناس پوند

70000تومان
  • خرید نقدی پوند استرلینگ در انگلستان

قیمت فروش اسکناس پوند

73500تومان
  • فروش اسکناس پوند در لندن
برای مشاهده نرخ روز پوند، دلار، دلار کانادا، یورو و تتر به صفحه نرخ روز ارز مراجعه کنید.

خرید پوند استرلینگ در انگلیس

صرافی کیان با افتخار اعلام می کند خدمات خرید و فروش پوند استرلینگ در انگلیس را به ایرانیان مقیم انگلستان ارائه می‌دهد. اگر به دنبال بهترین قیمت پوند در لندن یا سایر شهر های انگلستان هستید، صرافی کیان مقصد نهایی شماست. ما تضمین می‌کنیم که قیمت پوند صرافی ما بهترین نرخ پوند در بازار است و شما قیمتی بهتر از قیمت روز پوند در صرافی کیان پیدا نخواهید کرد.

همچنین، اگر قیمتی بهتر از قیمت صرافی کیان در سایر صرافی‌های انگلستان پیدا کنید، ما معامله را با همان قیمت بهتر برای شما انجام خواهیم داد. این تضمین ما برای ارائه بهترین خدمات و قیمت‌ها به مشتریان عزیز است.

فروش اسکناس پوند در لندن

با صرافی کیان، تجربه‌ای مطمئن و رضایت‌بخش از خرید و فروش دلار کانادا داشته باشید و از بهترین قیمت دلار کانادا در تورنتو بهره‌مند شوید. هدف ما جلب رضایت شما و ارائه بهترین خدمات ارزی با مناسب‌ترین قیمت‌ها است.

خدمات ما شامل خرید دلار کانادا به صورت نقدی و همچنین فروش دلار کانادا با بهترین نرخ ممکن است. تیم حرفه‌ای ما همیشه آماده است تا با ارائه مشاوره دقیق و اطلاعات به‌روز، شما را در انجام معاملات ارزی یاری کند. برای اطلاع از قیمت دلار کانادا و نرخ دلار کانادا روزانه، می‌توانید با ما تماس بگیرید یا به صفحه نرخ روز ارز مراجعه کنید.

برای خرید دلار کانادا در کانادا می توانید به شعبه صرافی کیان در کانادا مراجعه کنید.

آدرس صرافی کیان در لندن:

کانال تلگرام
شما می توانید برای دریافت نرخ روز ارز، عضو کانال تلگرام صرافی کیان شوید.

خرید اسکناس پوند در انگلستان

اگر قصد خرید اسکناس پوند دارید می توانید به صرافی کیان شعبه لندن مراجعه کنید و مبلغ پوند مورد نظر خود را به صورت نقدی و اسکناس دریافت کنید. صرافی کیان خرید و فروش پوند نقدی در انگلستان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی و بدون هیچ مشکلی پوند نقدی دریافت کنید.

فروش پوند نقدی در انگلستان

صرافی کیان با در نظر گرفتن شرایط ایرانیان مقیم لندن و انگلستان خدمات خرید و فروش نقدی پوند در انگلستان را برای شما فراهم کرده است تا شما به راحتی و بدون هیچ اسکناس پوند خود را به صرافی کیان تحویل دهید و هر ارزی که نیاز دارید را به صورت نقدی و یا در حساب دریافت کنید.