سوالات متداول

سوالات پر تکرار

در صورتی که پاسخ پرسش شما در بین موارد زیر نبود، می‌توانید از طریق هر یک از راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید و یا این‌که سوال خود را از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ‌گوی شما هستند.

بله. صرافی کیان یک صرافی بین المللی است که امکان انتقال پول به خارج از ایران و به بیش از 30 کشور جهان شامل کشورهای اروپایی، چین، ژاپن، کانادا، کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس و… را انجام می دهد. برای اطلاع از کشورهایی که انتقال پول به آن ها ممکن است می توانید به صفحه حواله ارزی مراجعه کنید. برای آشنایی بیشتر با خدمات صرافی کیان می‌توانید صفحه‌ی خدمات ارزی را مشاهده کنید.

صرافی کیان با داشتن بستر بانکی مناسب و به صورت کاملا قانونی هیچ محدودیتی در انتقال پول ندارد و شما می توانید مبالغ بزرگ را در یک تراکنش به یکباره به حساب بانکی هدف خود منتقل کنید.

در کانادا خدمات صرافی کیان بدون دریافت هیچ کارمزدی انجام می‌شود.

در حواله سوئیفت؛ کارمزد متغیر هست و قبل از انجام تراکنش با شما توافق می‌شود.

در انتقال پوند؛ مبالغ کمتر از 1000 پوند شامل 10 پوند کارمزد می‌باشد و مبالغ بیشتر از این میزان هیچ کارمزدی از شما دریافت نمی‌شود.

صرافی کیان دارای دستگاه های کارتخوان عضو شبکه شتاب ایران می‌باشد.

برای ارسال حواله ارزی ارائه یکی از مدارک هویتی شامل گواهینامه، کارت اقامت یا پاسپورت الزامی است.

مدت زمان حواله شما با توجه به نوع حواله ممکن است به صورت آنی و در لحظه واریز شود و همچنین ممکن است یک الی دو روز کاری زمان بر باشد.

صرافی کیان دارای مجوز از FCA, FINTRAC و اتحادیه اروپا می‌باشد و این به این معناست که تمامی تراکنش های صرافی کیان در بستر قانونی و کاملا امن انجام می شود و ما متعهد به حفظ امنیت پول و حساب شما هستیم.

در صرافی کیان شما با دو روش می توانید پرداختی های خود را انجام دهید؛ استفاده از کارت بانکی (دارای سقف انتقال) و روش دوم که استفاده از حواله بانکی می‌باشد.

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد. در این حالت شما به هیچ وجه درگیر مسائلی همچون پولشویی، کلاه برداری و … نخواهید شد. صرافی کیان در یک نامه رسمی منبع پول را برای شما تایید می کند که در این شرایط امنیت پول و حساب شما کاملا تامین می شود.

خرید و فروش نقدی ارز ها در شعب صرافی کیان در انگلستان و کانادا فقط به صورت حضوری انجام می‌شود.

در صورتی که سوال شما در بین سوالات متداول وجود نداشت، می‌توانید از طریق فرم زیر سوال خود را مطرح کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم. همچنین شما می‌توانید از طریق راه های ارتباطی صرافی کیان با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

درخواست شما با موفقیت ارسال شد، کارشناسان مالی صرافی کیان در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند. برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.
خطای سرور!!! برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.