ویزای موقت کانادا نوعی ویزا است که به افراد این امکان را می‌دهد تا برای مدتی معین در این کشور اقامت داشته باشند. ویزای موقت نوعی ویزای رسمی است و شما می‌توانید انواع متفاوتی از ویزای موقت مانند ویزای موقت دیدار با خانواده، ویزای موقت تحصیلی و ویزای موقت کار را دریافت کنید و برای مدت زمانی که برای شما مشخص می‌شود در کشور کانادا اقامت داشته باشید. انواع متفاوت این ویزاها از لحاظ نوع کارکرد و میزان هزینه با یکدیگر تفاوت‌هایی را دارد.

در سال‌های اخیر تمام مراحل و فرایند دریافت ویزای موقت کانادا از طریق وب سایت‌ها و به صورت کاملاً آنلاین انجام می‌شود که هر کدام از آنها دارای هزینه‌های متفاوتی است و ممکن است این هزینه‌ها در طول زمان تغییراتی را پیدا کنند. همانطور که گفته شد ویزای دانشجویی یکی از ویزاهای موقت است که  دارای هزینه ثابتی است. هزینه ثابت این ویزا حدود ۱۵۰ دلار کانادا است اما همانطور که گفته شد ممکن است طی گذر زمان و برخی از اتفاقات تغییر کند. علاوه بر این ۱۵۰ دلار مبلغی حدود ۸۵ دلار نیز برای هزینه بیومتریک به این مبلغ اضافه خواهد شد. یکی دیگر از ویزاهای موقت کانادا که افراد بسیار زیادی اقدام به دریافت آن می‌کنند، ویزای توریستی است.

هزینه ویزای توریستی چیزی حدود ۱۰۰ دلار است که مانند ویزای قبلی که برای شما توضیح داده شد هزینه ای تحت عنوان بیومتریک که ۸۵ دلار است به آن اضافه می‌شود. علاوه بر مواردی که گفته شد چیزهای دیگری وجود دارد که در پرداخت هزینه ویزای موقت کانادا تاثیرگذار است و می‌تواند این مبلغ را بالاتر ببرد. در ادامه اطلاعاتی را در مورد پرداخت هزینه ویزای موقت کانادا در اختیار شما قرار خواهیم داد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و این مطلب را با دقت مطالعه کنید.

انواع ویزای موقت کانادا My Cic

ویزای کار کانادا: برای دریافت ویزای کار کانادا نیاز به یک معرف و یا پیشنهاد کاری از کانادا هستید تا به مدت 6 ماه ویزای کار کانادا به شما تعلق گیرد. ویزای کار کانادا تا 4 سال قابل تمدید است.

ویزای توریستی کانادا: ویزای توریستی کانادا با توجه به موقعیت های تحصیلی، مسابقات ورزشی، و یا سفر های تفریحی به افراد داده می شود.

ویزای تحصیلی کانادا: ویزای تحصیلی به افرادی داده می شود که از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش گرفته اند و قصد ادامه تحصیل در این کشور را دارند. مدت زمان این ویزا با توجه به دوره تحصیل شخص متفاوت است.

مراحل پرداخت هزینه‌ ی ویزای موقت کانادا

کانادا به عنوان یکی از مقصدهای محبوب و پرطرفدار برای ادامه تحصیل و مهاجرت و تفریحات به حساب می‌آید که سالانه افراد بسیار زیادی اقدام به دریافت ویزای موقت کانادا می‌کنند . برای دریافت ویزای موقت کانادا لازم است تا شما برخی از مراحل را برای پرداخت هزینه ی ویزای موقت کانادا تکمیل کنید، که با تکمیل این مراحل می‌توانید این ویزا را دریافت کنید. پرداخت هزینه‌ ی ویزای موقت کانادا می‌تواند به چند روش متفاوت انجام شود. در ادامه مراحل پرداخت هزینه‌ی ویزای موقت کانادا را برای شما توضیح خواهیم داد.

مشکلات پرداخت هزینه ویزای موقت کانادا My Cic از ایران

پرداخت هزینه ویزای موقت کانادا برای کاربران ایرانی می تواند با مشکلاتی همچون تحریم های بانکی روبرو کند. ایرانیان برای پرداخت های بین المللی با مشکلات جدی مواجه هستند. برای حل این مشکلات شما می توانید از اقوام خود در خارج از کشور درخواست کنید تا هزینه ویزای موقت کانادا را برای شما پرداخت کنند و یا می توانید از شرکت های واسط پرداختی برای پرداخت این هزینه استفاده کنید.

  • صرافی کیان تمامی مراحل پرداخت هزینه ویزای موقت کانادا را برای شما انجام می دهد، برای دریافت مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید.

هزینه ویزای موقت کانادا My Cic

هزینه ویزای موقت کانادا با توجه به نوع اقامت متفاوت است

  • ویزای توریستی: 100 دلار کانادا
  • ویزای دانشجویی: 150-200 دلار کانادا
  • ویزای کاری: 150-1000 دلار کانادا

این هزینه ها با توجه به سن متقاضی و تعداد اعضای خانواده می تواند متفاوت باشد که به تمامی هزینه های بالا هزینه احراز بیومتریک نیز که 85 دلار کانادا است اضافه می شود.

مدارک لازم برای دریافت ویزای موقت کانادا

برای مشاهده مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای موقت کانادا می توانید به سایت رسمی دولت کانادا برای دریافت ویزا مراجعه کنید و این مدارک را مشاهده کنید.

اقدام برای دریافت ویزا موقت کانادا

پس از مشاهده مدارک لازم برای دریافت ویزای موقت کانادا، می توانید با مراجعه به این صفحه ادامه روند درخواست ویزای موقت کانادا و افتتاح حساب در سایت را طی کنید.

  • پس از ساخت اکانت شما به مدت دو ماه کاری زمان دارید تا هزینه های مربوط به درخواست خود را پرداخت کنید.

بررسی نهایی و صدور ویزا

 در صورت تأیید نهایی، ویزای موقت شما صادر خواهد شد و شما مجوز ورود به کانادا را برای زمان مشخص و معین شده خواهید داشت.

برای به دست آوردن جزئیات دقیق‌تر در خصوص روش‌های پرداخت هزینه‌های ویزای موقت کانادا، بهتر است به سایت رسمی سفارت یا کنسولگری کانادا در کشور خود مراجعه کنید یا با یک مشاور مهاجرت حرفه‌ای صحبت کنید.

شرایط دریافت ویزای موقت کانادا

برای دریافت ویزای موقت کانادا، شما باید برخی از شرایط لازم را داشته باشید تا بتوانید ویزای موقت این کشور را دریافت کنید. در ادامه به برخی از شرایط عمومی برای دریافت ویزای موقت کانادا اشاره خواهیم کرد.

پرداخت هزینه‌های ویزا

از مهمترین و اصلی‌ترین شرایط دریافت ویزای کانادا این است که شما باید هزینه‌های ویزای موقت را پرداخت کنید.

ثبت نام آنلاین

برای دریافت ویزای موقت کانادا لازم است تا شما در سایت رسمی ثبت نام کرده و تمام اطلاعات لازم را وارد کنید و اگر نیاز به پر کردن فرم ثبت نام بود تمامی این فرم‌ها را با دقت بالا پر کنید.

داشتن تضمین مالی

یکی از مهم‌ترین شرایط دریافت ویزای موقت کانادایی این است که شما باید توانایی مالی مناسب برای تأمین هزینه‌های خود و خانواده خود را داشته باشید.

داشتن دلایل مناسب برای سفر

برای دریافت ویزای موقت کانادا لازم است تا شما دلیل مناسبی برای سفر کردن مانند سفر برای تفریحات و یا سفر تحصیلی، کاری و یا دیدن خانواده داشته باشید.

پذیرش از سوی یک دانشگاه یا موسسه تحصیلی (در صورت سفر تحصیلی )

در صورتی که قصد تحصیل در کانادا دارید و می‌خواهید برای ادامه تحصیل به این کشور سفر کنید، باید پذیرش رسمی از یک دانشگاه یا موسسه تحصیلی کانادایی داشته باشید.

 پذیرش از سوی یک شرکت در کانادا(در صورت سفر کاری)

در صورتی که شما قصد دارید برای کار کردن در یک شرکت و یا انجام هر کاری به کشور کانادا سفر کنید، باید پذیرش از یک شرکت کانادایی داشته باشید.

سخن پایانی

همانطور که برای شما توضیح داده شد پرداخت هزینه ویزای موقت کانادا به عوامل متفاوتی بستگی دارد و طبق نوع ویزای شما بسیاری از موارد دیگر ممکن است این هزینه‌ها بالا و پایین بشود. برای دریافت ویزای موقت کانادا لازم است تا شما مراحل ثبت نام را به صورت دقیق انجام دهید و در صورتی که هر مشکلی برای ثبت نام و تکمیل فرایند دریافت ویزا داشتید، با کارشناسان صرافی کیان ارتباط گرفته و مشکل خود را مطرح کنید.

برای درخواست پرداخت هزینه ویزای موقت کانادا و یا دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید و یا با کارشناسان صرافی کیان تماس برقرار کنید.

درخواست شما با موفقیت ارسال شد، کارشناسان مالی صرافی کیان در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند. برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.
خطای سرور!!! برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.