ارسال پول به ایران

سقف مبلغ قابل انتقال

بدون محدودیت در انتقال

مدت زمان ارسال پول به ایران

1 تا 3 روز کاری

کارمزد ارسال پول به ایران

متغیر با توجه به روش ارسال

ارسال پول به صرافی

کارتخوان عضو شبکه شتاب
واریز به حساب

انتقال مبالغ بالای 200 میلیون تومان به صرافی

کاملا قانونی و رسمی
در یک تراکنش

امنیت ارسال پول به ایران

دارای مجوز از نهاد‌های نظارتی
ارائه نامه رسمی

در کمترین زمان ممکن به کمک صرافی کیان به ایران پول ارسال کنید

در چند سال اخیر روند مهاجرت به خارج از ایران بیش از پیش اوج گرفته است که در این شرایط لزوم ایجاد بستری برای انتقال آسان پول به ایران بسیار با اهمیت است. با توجه به نا آشنا بودن بسیاری از هموطنان با فرایند‌های بانکی در بسیاری از کشور‌ها و همچنین تحریم‌ها علیه بانکداری ایران، ارسال پول به ایران فرایند پر چالشی خواهد بود. یکی از آسان‌ترین، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش فرستادن پول به ایران؛ ارسال پول به کمک صرافی‌های مطمئن و دارای مجوز از نهاد‌های بین المللی است. بسیاری از صرافی ها عملیات انتقال پول به ایران را از طریق واسط‌ها انجام می‌دهند که در این شرایط اگر بانک شما متوجه ارسال پول به ایران شود، حساب شخص ارسال کننده را مسدود خواهد کرد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم هرگز از صرافی‌های غیر مطمئن در انتقال پول به ایران استفاده نکنید.

ارسال پول به ایران با صرافی کیان

روش‌های مختلفی برای فرستادن پول به ایران وجود دارد که در ادامه‌ی این صفحه به تمامی این موراد می‌پردازیم. صرافی کیان با استفاده از حساب‌های رسمی و رجیستر شده عملیات انتقال پول شما به ایران را در سریع‌ترین زمان ممکن و با امنیت کامل حساب گیرنده و ارسال کننده پول، برای شما انجام می‌دهد. ما بهترین قیمت روز ارز را به شما پیشنهاد می‌دهیم. صرافی کیان در خدمات خود پایین‌ترین قیمت بین رقبا را دارد. ما این تضمین را به شما می‌دهیم، درصورتی که قیمتی مناسب تر از صرافی کیان پیدا کردید عملیات انتقال وجه با همان قیمت پایین‌تر برای شما انجام می‌شود.

ارسال پول به ایران از آمریکا

صرافی کیان ارسال پول از آمریکا به ایران را در کمتر از 72 ساعت کاری برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

ارسال پول به ایران از کانادا

فرستادن پول به ایران از کانادا برای بسیاری از هموطنان چالش برانگیز است. اما به کمک صرافی کیان شما می‌توانید به راحتی حواله به ایران از کانادا ارسال کنید.

ارسال پول به ایران از ژاپن

ژاپن قطب اقتصادی دنیا است که ایرانیان بسیاری در این کشور مشغول به کار و زندگی هستند، صرافی کیان خدمات انتقال پول به ایران از ژاپن را انجام می‌دهد.

ارسال پول به ایران از سوئیس

با توجه به قوانین سخت‌گیرانه بانکداری در سوئیس ارسال پول به ایران از سوئیس همیشه با مشکلاتی همراه بوده است، که به کمک صرافی کیان تمام این مشکلات حل می‌شود.

ارسال پول به ایران از نیوزیلند

فرستادن پول به ایران از نیوزیلند را به راحتی با خدمات ارسال پول به ایران توسط صرافی کیان تجربه کنید.

ارسال پول به ایران از استرالیا

صرافی کیان با کم‌ترین کارمزد و بهترین قیمت روز ارز حواله از استرالیا به ایران ارسال می‌کند.

ارسال پول به ایران از انگلستان

صرافی کیان با استفاده از حساب‌های رسمی و رجیستر شده ارسال پول به ایران از انگلستان را در امنیت کامل برای شما انجام می‌دهد.

ارسال پول به ایران از آلمان

بسیاری از ساکنان ایرانی آلمان تصمیم به فرستادن پول به ایران از آلمان را دارند. صرافی کیان از سرتاسر اروپا خدمات انتقال پول از اروپا به ایران را انجام می‌دهد.

آیا می‌توان با پی پال به ایران پول ارسال کرد؟

کاربران ایرانی با هویت ایرانی امکان افتتاح حساب پی پال را ندارند، همچنین نقد کردن پول پی پال در ایران کار راحتی نیست. با این حال صرافی کیان ارسال پول به ایران از طریق پی پال را برای کاربران ایران و نقد کردن دلار پی پال را هم برای مشتریان خود انجام می‌دهد. کافیست با ما تماس بگیرید.

آیا می‌توان از طریق سوئیفت به ایران پول ارسال کرد؟

سوئیفت نیز مانند پی پال به کاربران و بانک‌های با هویت ایرانی خدمات خود را ارائه نمی‌دهد. صرافی کیان خدمات انتقال پول به ایران از طریق سوئیفت و نقد کردن آن در ایران را برای شما انجام می‌دهد. کافیست با ما تماس بگیرید.

کانال تلگرام
شما می توانید برای دریافت نرخ روز ارز، عضو کانال تلگرام صرافی کیان شوید.

نحوه انتقال پول از خارج به ایران توسط صرافی

برای انتقال پول به ایران از طریق صرافی کیان شما می‌توانید با کارشناسان مالی صرافی در تلگرام و واتس‌اپ در تماس باشید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. و یا با پر کردن فرم درخواست ارسال پول به ایران، در سریع‌ترین زمان ممکن به ایران پول ارسال کنید.

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.
برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.
شماره تماس های واتسپ

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.

برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.

شماره تماس های واتسپ

فرم درخواست ارسال پول به ایران

درخواست شما با موفقیت ارسال شد، کارشناسان مالی صرافی کیان در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند. برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.
خطای سرور!!! برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.