حواله ین ژاپن

سقف مبلغ قابل انتقال

بدون محدودیت در انتقال

مدت زمان ارسال حواله ین ژاپن

1 تا 3 روز کاری

کارمزد ارسال حواله ین ژاپن

متفاوت با توجه به روش ارسال و مبلغ حواله

ارسال پول به صرافی

کارتخوان عضو شبکه شتاب
واریز به حساب

انتقال مبالغ بالای 200 میلیون تومان به صرافی

کاملا قانونی و رسمی
در یک تراکنش

امنیت ارسال حواله ین ژاپن

دارای مجوز از نهاد‌های نظارتی
ارائه نامه رسمی منبع پول

در کمترین زمان ممکن به کمک صرافی کیان به ژاپن پول ارسال کنید

ارسال حواله ین به ژاپن

ژاپن کشوری با اقتصاد توسعه یافته همواره مورد توجه تاجران قرار گرفته است. بسیاری از تاجران ایرانی در فرایند خرید و فروش اجناس در ژاپن با مشکلات بانکی روبرو می‌شوند. شما برای خرید و فروش در ژاپن نیاز به ارسال حواله ین به ژاپن دارید و فرایند ارسال پول به ژاپن در مبالغ زیاد دارای چالش‌های زیادی است که بسیاری از صرافی ها از انجام آن خودداری می‌کنند. ارسال مبالغ بالا در خارج از ایران فرایند پیچیده‌ای است که اگر صرافی مدنظر شما تخصص کامل را نداشته باشد قطعا پول شما حداقل یک هفته بلوکه و غیر قابل برداشت خواهد بود تا منبع پول به طور کامل توسط بانک‌های ژاپن بررسی شود. صرافی کیان با داشتن حساب‌های رسمی و رجیستر شده تمامی خدمات انتقال پول از طریق صرافی به ژاپن را برای شما در کمتر از 72 ساعت کاری انجام می‌دهد، کافیست با ما تماس بگیرید.

قیمت روز ین ژاپن (JPY)¥

ارسال پول به ژاپن در کوتاه‌ترین زمان

تمامی مراحل ذکر شده در کمتر از 48 ساعت کاری انجام شده و فیش واریز یا رسید حواله برای شما ارسال خواهد شد.

مدارک لازم برای ارسال حواله ین ژاپن

مدارک لازم برای ارسال پول به ژاپن: کارت هویتی؛ شامل هر کارت هویتی تایید شده مثل گواهینامه، کارت اقامت، پاسپورت و …، مبلغ مورد نیاز، کشور مقصد حواله ارزی

مدت زمان ارسال حواله ین به ژاپن

با توجه به روش ارسال حواله ین ژاپن و مبلغ آن مدت زمان ارسال حداکثر تا 3 روز کاری متفاوت است. برای دریافت آخرین قیمت ها با کارشناسان ما در واتس‌اپ در تماس باشید.

کانال تلگرام
شما می توانید برای دریافت نرخ روز ارز، عضو کانال تلگرام صرافی کیان شوید.

سقف مبلغ قابل انتقال به ژاپن

ارسال پول به ژاپن به کمک صرافی کیان بدون هیچ محدودیتی برای شما انجام می‌شود. صرافی کیان کاملا قانونی به ژاپن حواله ارسال می‌کند و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کننده می‌تواند حواله ین ژاپن را نقد کند.

تضمین امنیت حساب شما

 دریافت یا پرداخت ین ژاپن از حساب‌های ناشناس جز رفتارهای پر خطر مالی و از جرائم پولشویی و تخلفات مالی در ژاپن است. انجام تمامی حواله‌های خود از حساب‌های رسمی و رجیستر شده را به ما بسپارید. ما امنیت پول و حساب شما را تضمین می‌کنیم.

برای مشاهده نرخ روز پوند، دلار، دلار کانادا، یورو و تتر به صفحه نرخ روز ارز مراجعه کنید.

سایر روش‌های ارسال حواله به ژاپن

در ارسال پول و حواله ین به ژاپن روش‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد که اکثر این روش‌ها با توجه به محدودیت‌های کاربران ایرانی، برای ایرانیان قابل استفاده نیست. با این حال صرافی کیان تمامی روش‌های ارسال پول به ژاپن را به شما پیشنهاد می‌دهد و در نهایت مقرون به صرفه ترین و ارزان‌ترین روش ارسال حواله به ژاپن را برای شما انجام می‌دهد. مسئله مهمی که در ارسال حواله به ژاپن مورد بررسی قرار می‌گیرد امنیت ارسال حواله ین به ژاپن است، ما به شما استفاده از خدمات صرافی کیان و ارسال پول به ژاپن به صورت قانونی را پیشنهاد می‌دهیم. این روش، قانونی و سریع است. برای دریافت اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

ارسال پول به ژاپن علاوه‌ بر روش ارسال حواله ین ژاپن، از روش‌های دیگری از جمله ارسال پول به کمک پی‌پال نیز انجام می‌شود، پی پال یکی از بهترین پلتفرم‌های انتقال دهنده پول است که متاسفانه کاربران ایرانی نمی‌توانند از آن استفاده کنند. صرافی کیان خدمات دریافت و پرداخت پول به کمک خدمات پی‌پال و همچنین ارسال پول به ژاپن به کمک پی‌پال را برای مشتریان خود انجام‌ می‌دهد.

سوئیفت یکی از سریع‌ترین روش‌ها در ارسال پول به ژاپن است که شما می‌توانید از طریق صرافی کیان وجوه خود را به روش حواله سوئیفت به ژاپن منتقل کنید.

وسترن یونیون نیز یکی دیگر از روش‌های ارسال پول به ژاپن است که از این روش نیز کاربران ایرانی نمی‎‌توانند استفاده کنند. برای انتقال پول به ژاپن به کمک وسترن یونیون صرافی کیان به کمک شما آمده است تا به راحتی وجوه خود را بدون دردسر به ژاپن منتقل کنید.

مانی‌گرام شرکت ارائه دهنده خدمات مالی و انتقال پول است که به کمک آن می‌توانید مبالغ مورد نیاز خود را به سراسر جهان منتقل کنید. در این روش نیاز به داشتن حساب بانکی ندارید و به راحتی می‌توانید مبالغ مورد نیاز خود را به ژاپن منتقل کنید.

این روش برای ایرانیان قابل استفاده نمی‌باشد.

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.
برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.
شماره تماس های واتسپ

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.

برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.

شماره تماس های واتسپ

فرم درخواست حواله ین ژاپن

درخواست شما با موفقیت ارسال شد، کارشناسان مالی صرافی کیان در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند. برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.
خطای سرور!!! برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.