خدمات پی پال

پرداخت با پی پال

آنی و در لحظه

خرید و فروش دلار پی پال

تضیمن بهترین قیمت

نقد کردن دلار پی پال

کمتر از یک ساعت

خرید با پی پال

پرداخت صورت‌حساب با پی پال

پرداخت با پی پال

پی پال(PayPal) یک سرویس پرداخت بین المللی است که در بیش از 90 درصد کشور‌ها خدمات خود را ارائه می‌دهد. بعضی کشور‌ها با توجه به سیاست‌های کلان امکان استفاده از خدمات پی پال را ندارند. ایران نیز یکی از کشور‌‌های مورد تحریم است که کاربران ایرانی اجازه استفاده از خدمات پرداخت پی پال را ندارند. صرافی کیان در جدید‌ترین خدمات خود به کاربران خدماتی همچون پرداخت با پی پال در سایت‌های خارجی را می‌دهد که در صورتی که نیاز به پرداخت صورت حساب در سایت‌های خارجی را دارید می‌توانید از صرافی کیان کمک بگیرید.

خرید با پی پال

در صورتی که تمایل به خرید یک محصول و یا دریافت خدماتی از سایت‌های خارجی را دارید می‌توانید به کمک صرافی کیان خرید خود را از طریق پی پال انجام دهید. بسیاری از سایت‌ها برای خرید محصول فقط درگاه پرداخت پی‌پال دارند و این مشکل بزرگی برای ایرانیان که حساب پی پال ندارند به وجود آورده است. بسیاری از وبسایت ها برای فعال سازی حساب تریال و اشتراک یک ماه نیاز به اطلاعات پرداخت پی پال دارند، صرافی کیان خدمات فعال سازی این اکانت ها و اشتراک ها را برای شما از طریق پی پال فعال می‌کند. کافیست با ما تماس بگیرید.

آیا افتتاح حساب پی پال برای ایرانیان امکان پذیر است؟

افتتاح حساب پی پال با هویت ایرانی امکان پذیر نیست. حتی اگر آیپی ایران نیز بر روی حساب شما ثبت شود هم پی پال حساب شما را محدود می‌کند و شما باید ثابت کنید که قوانین را دور نزدید تا حساب شما دوباره باز شود. راه های زیادی در جهت افتتاح حساب پی پال برای ایرانیان وجود دارد که تمامی این روش‌ها از لحاظ قوانین پی پال مجاز نیست و با ریسک مسدود شدن اکانت همراه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس پی پال می‌توانید مقاله پی پال چیست؟ در صرافی کیان را مطالعه کنید.

جهت دریافت خدمات صرافی کیان کافیست با ما از طریق واتس‌اپ در تماس باشید.

نکات استفاده از اکانت پی پال

کاربرانی که حساب پی پال فعال شده دارند باید نکات زیر را رعایت کنند تا حساب پی پال مسدود نشود:

  • استفاده از فیلترشکن مناسب و قوی
  • ترجیحا روی سرور مجازی حساب پی پال را استفاده کنید.
  • از کشور‌هایی که جز بلک لیست پی پال هست پول دریافت نکنید.

خرید و فروش دلار پی پال

صرافی کیان خدمات شارژ کردن حساب پی پال و خرید و فروش دلار پی پال را برای شما انجام می‌دهد. اگر درآمدی در پی پال کسب کرده‌اید و می‌خواهید آن ارز‌های دیگر تبدیل و یا آن را به ریال تبدیل کنید و در حساب بانکی خود دریافت کنید.

  • کافیست با ما تماس بگیرید.
کانال تلگرام
شما می توانید برای دریافت نرخ روز ارز، عضو کانال تلگرام صرافی کیان شوید.

فرم درخواست خدمات پی پال

درخواست شما با موفقیت ارسال شد، کارشناسان مالی صرافی کیان در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند. برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.
خطای سرور!!! برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.