حواله دلار نیوزیلند

سقف مبلغ قابل انتقال

بدون محدودیت در انتقال

مدت زمان ارسال حواله دلار نیوزیلند

1 تا 3 روز کاری

کارمزد ارسال حواله دلار نیوزیلند

متفاوت با توجه به روش ارسال و مبلغ حواله

ارسال پول به صرافی

کارتخوان عضو شبکه شتاب
واریز به حساب

انتقال مبالغ بالای 200 میلیون تومان به صرافی

کاملا قانونی و رسمی
در یک تراکنش

امنیت ارسال حواله دلار نیوزیلند

دارای مجوز از نهاد‌های نظارتی
ارائه نامه رسمی منبع پول

در کمترین زمان ممکن به کمک صرافی کیان به نیوزیلند پول ارسال کنید

ارسال پول به نیوزیلند

ارسال پول به نیوزیلند همواره یکی از چالش‌های ایرانیان مقیم نیوزیلند بوده است. نیوزیلند کشوری توسعه یافته و دارای طبیعت بکر است که دانشجویان زیادی از ایران برای تحصیل به این کشور مهاجرت می‌کنند. یکی از مشکلات اصلی خانواده‌ها برای حمایت از فرزندان خود در نیوزیلند ارسال پول به این کشور است. صرافی کیان در جدید‌ترین خدمت خود به مشتریان عزیز، خدمات ارسال پول به نیوزیلند از طریق حواله دلار نیوزیلند را به شما هموطنان عزیز ارائه می‌دهد. صرافی کیان فرایند ارسال حواله دلار نیوزیلند به این کشور را در کمتر از 72 ساعت کاری برای شما انجام می‌دهد و دریافت‌کننده پول می‌توانید به راحتی و بدون دردسر حواله دلار نیوزیلند به حساب خود واریز کند.

قیمت روز دلار نیوزیلند (NZD)$

ارسال پول به نیوزیلند در کوتاه‌ترین زمان

تمامی مراحل ذکر شده در کمتر از 48 ساعت کاری انجام شده و فیش واریز ریالی یا رسید حواله برای شما ارسال خواهد شد.

مدارک لازم برای ارسال حواله دلار نیوزیلند

مدارک لازم برای ارسال پول به نیوزیلند: کارت هویتی؛ شامل هر کارت هویتی تایید شده مثل گواهینامه، کارت اقامت، پاسپورت و …، مبلغ مورد نیاز، کشور مقصد حواله ارزی

مدت زمان ارسال حواله دلار نیوزیلند

با توجه به روش ارسال حواله دلار نیوزیلند و مبلغ آن مدت زمان ارسال حداکثر تا 3 روز کاری متفاوت است. برای دریافت آخرین قیمت ها با کارشناسان ما در واتس‌اپ در تماس باشید.

کانال تلگرام
شما می توانید برای دریافت نرخ روز ارز، عضو کانال تلگرام صرافی کیان شوید.

سقف مبلغ قابل انتقال به نیوزیلند

ارسال پول به نیوزیلند به کمک صرافی کیان بدون هیچ محدودیتی برای شما انجام می‌شود. صرافی کیان کاملا قانونی به نیوزیلند حواله ارسال می‌کند و در سریع‌ترین زمان ممکن دریافت کننده می‌تواند حواله دلار نیوزیلند را نقد کند.

تضمین امنیت حساب شما

 دریافت یا پرداخت دلار نیوزیلند از حساب‌های ناشناس جز رفتارهای پر خطر مالی و از جرائم پولشویی و تخلفات مالی در نیوزیلند است. انجام تمامی حواله‌های خود از حساب‌های رسمی و رجیستر شده را به ما بسپارید. ما امنیت پول و حساب شما را تضمین می‌کنیم.

برای مشاهده نرخ روز پوند، دلار، دلار کانادا، یورو و تتر به صفحه نرخ روز ارز مراجعه کنید.

سایر روش‌های ارسال پول به نیوزیلند

در انتقال پول از طریق صرافی به نیوزیلند روش‌های مختلفی استفاده می‌شود که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و در مدت زمان ارسال و کارمزد ارسال حواله متفاوت است که در ادامه به بررسی سایر روش‌های ارسال دلار نیوزیلند می‌پردازیم.

ارسال پول به نیوزیلند علاوه‌ بر روش ارسال حواله دلار نیوزیلند، از روش‌های دیگری از جمله ارسال پول به کمک پی‌پال نیز انجام می‌شود، پی پال یکی از بهترین پلتفرم‌های انتقال دهنده پول است که متاسفانه کاربران ایرانی نمی‌توانند از آن استفاده کنند. صرافی کیان خدمات دریافت و پرداخت پول به کمک خدمات پی‌پال و همچنین ارسال پول به نیوزیلند به کمک پی‌پال را برای مشتریان خود انجام‌ می‌دهد.

سوئیفت یکی از سریع‌ترین روش‌ها در ارسال پول به نیوزیلند است که شما می‌توانید از طریق صرافی کیان وجوه خود را به روش حواله سوئیفت به نیوزیلند منتقل کنید.

وسترن یونیون نیز یکی دیگر از روش‌های ارسال پول به نیوزیلند است که از این روش نیز کاربران ایرانی نمی‎‌توانند استفاده کنند. برای انتقال پول به نیوزیلند به کمک وسترن یونیون صرافی کیان به کمک شما آمده است تا به راحتی وجوه خود را بدون دردسر به نیوزیلند منتقل کنید.

مانی‌گرام شرکت ارائه دهنده خدمات مالی و انتقال پول است که به کمک آن می‌توانید مبالغ مورد نیاز خود را به سراسر جهان منتقل کنید. در این روش نیاز به داشتن حساب بانکی ندارید و به راحتی می‌توانید مبالغ مورد نیاز خود را به نیوزیلند منتقل کنید.

این روش برای ایرانیان قابل استفاده نمی‌باشد.

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.
برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.
شماره تماس های واتسپ

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.

برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.

شماره تماس های واتسپ

فرم درخواست حواله دلار نیوزیلند

درخواست شما با موفقیت ارسال شد، کارشناسان مالی صرافی کیان در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس می‌گیرند. برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.
خطای سرور!!! برای تسریع در روند انجام خدمات می‌توانید با پشتیبانان ما در واتس‌اپ و تلگرام در ارتباط باشید.