صرافی آنلاین

صرافی های آنلاین را می توان پدیده ای جدید در نظام مالی جهانی در نظر گرفت. هر پدیده جدیدی نیز با خود تردیدهایی به همراه دارد. در تاریخ مثال های زیادی از این موضوع وجود دارد. وقتی ماشین های بافت به وجود آمدند، کارگران نگران بیکار شدن خود بودند. وقتی کشاورزی علمی شد، کشاورزان نگران عدم مقبولیت محصول خود بودند و وقتی هواپیماها شروع به مسافربری کردند، امنیت، نگرانی اصلی مردم شد. اما تمام این پدیده های جدید به مرور در بین ما جای خود را باز کردند و نشان دادند حرکت رو به جلو نه تنها تهدیدی برای خدمات و محصولات و امنیت ما نیست، که به مراتب موجب ارتقا آن ها می شود. در این مقاله قصد داریم با پدیده ی جدیدی به نام صرافی های آنلاین روبه رو شویم و 4 دلیل برای حرکت از صرافی های قدیمی به یک صرافی دیجیتال را شرح دهیم تا کمی از تردیدهای شما در مورد آن برطرف شود.

1. تسلط دنیای دیجیتال بر همه چیز

ما گریزی از دنیای دیجیتال نداریم. آموزش، ورزش، کار، مطالعه، ارتباطات اجتماعی و بیشتر مسائل ما با دنیای دیجیتال گره خورده است و اقتصاد هم از این حیث استثنا نیست. امروزه با پیشرفت تکنولوژی تمام بازیگران اقتصادی می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را در هر لحظه به دست بیاورند و این اطلاعات لحظه ای، وقتی ارزش دارد که به همان سرعت هم بتوان عملی متناسب انجام داد.

بانک ها این نیاز را زودتر درک کردند و شرایط استفاده از دنیای دیجیتال را فراهم کردند. تلفن بانک ها، اپلیکیشن های همراه و دیگر خدمات غیرحضوری بانک ها، بخشی از تغییرات آن ها برای هماهنگ شدن با دنیای دیجیتال است. پس از بانک ها نوبت به صرافی ها رسید تا نیازهای مشتریان خود را با سرعت بیشتری برطرف کنند. لازمه ی این کار نیز ورود به دنیای دیجیتال و ارائه ی خدمات آنلاین بود. امروزه سرعتی که یک صرافی دیجیتال می تواند برای شما فراهم کند بسیار بیشتر از انواع سنتی صرافی است.

2. چیزی که تکنولوژی به ما می گوید

تکنولوژی تنها سرعت کارهای ما را افزایش نداد، کیفیت محصولات و خدمات، تنوع آن ها و قابلیت دسترسی بیشتر برای عموم، از دیگر فواید تکنولوژی بودند. برای بهینه شدن تمام موارد بالا و فواید بیشتر باید به تکنولوژی احترام گذاشت و بیشتر از آن استفاده کرد. به همین دلیل است که تکنولوژی نه تنها محصول ما که نوعی راهنما برای ماست. صرافی دیجیتال هم راهی جدید است که تکنولوژی پیش روی ما قرار داده تا با استفاده از آن کیفیت خدمات و محصولات خود را ارتقا ببخشیم.

3. مسئله عدم پیشرفت نیست، سقوط است

وقتی شما از مزایای جهان جدید در مقیاس بین المللی استفاده نکنید سقوط خواهید کرد. هرچقدر هم که کسب و کار موفقی داشته باشید در رقابت با جریان پیشرفت شکست خواهید خورد. این به معنای باقی ماندن در جای کنونی نیست، بلکه به سرعت همه چیز از بین خواهد رفت. کمپانی نوکیا را تصور کنید که موفقت ترین کمپانی تلفن همراه در جهان تا پیش از ظهور اندروید بود. با ظهور اندروید تمام رقبای نوکیا با استفاده از آن نوکیا را پشت سر گذاشتند و نوکیا نه تنها بازار خود را حفظ نکرد که به سرعت آن را از دست داد. وقتی نوکیا دست از لجبازی برداشت و اندروید را انتخاب کرد دیگر دیر شده بود، آن ها هنوز هم یک شرکت با تراز تجاری منفی هستند و این موضوع تنها به علت عدم هماهنگی آن ها با پیشرفت تکنولوژی اتفاق افتاد.

یکی از مصادیق پیشرفت در جهان جدید پدیده ی صرافی دیجیتال است، کسانی که برای کسب و کار خود به سوی صرافی دیجیتال و استفاده از خدمات آنلاین صرافی ها نروند نیز به سرعت در رقابت های مالی شکست خواهند خورد.

4. آیا امنیت مالی در صرافی های آنلاین کمتر است؟

شاید در کنار همه ی فوایدی که یک صرافی دیجیتال دارد این تصور که امنیت آن ها کمتر است شما را آزار دهد. اما باید گفت که این تصور کاملا برعکس واقعیت است. صرافی های دیجیتال به تناسب نحوه ی کاری که انجام می دهند باید نکات امنیتی متعددی را رعایت کنند تا مجوز فعالیت بگیرند. همچنین توسط نهادهای ملی و بین المللی دائما بر آن ها نظارت می شود. نسبت کلاه برداری های مالی در این صرافی ها بسیار پایین تر از انواع سنتی آن است. در واقع تدابیر اندیشیده شده برای امنیت صرافی های دیجیتال موجب شده است که در عمل امنیت مالی بیشتری نسبت به صرافی های معمولی داشته باشند.

در کنار نکات بالا نکات مثبت دیگری هم در حرکت از صرافی معمولی به یک صرافی دیجیتال وجود دارد. بنابراین تا دیر نشده است و بیزینس شما نیز به عاقبت نوکیا دچار نشده، خودتان و کسب و کارتان را با تکنولوژی هماهنگ کنید و اگر در این راه به صرافی های آنلاین نیاز داشتید، روی ما حساب کنید. صرافی کیان انگلستان اولین صرافی دیجیتال ایرانی در اروپا است و ما مفتخریم که پذیرای درخواست های شما در تبدیل ارز و نقل و انتقال مالی باشیم شما میتوانید برای مشاهده خدمات ارزی صرافی کیان به این صفحه از سایت ما مراجعه کنید.. سرعت، سهولت و امنیت سه کلید واژه ی اصلی ما در برخورد با مراجعین است.

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.
برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.
شماره تماس های واتسپ

صرافی کیان با بستر بانکی مناسب، تمامی تراکنش های خود را از حساب های رسمی و رجیستر شده انجام می دهد.

برای دریافت قیمت روز ارز و هر گونه سوال دیگر، با ما در واتسپ در ارتباط باشید.

شماره تماس های واتسپ